2-3 Gün Big Joy Proteinli Makarna 420 Gr 3 Adet

Son Kullanma Tarihi : 01/2018

BIG JOY Proteinli Makarna nedir?

BIG JOY Proteinli Makarna, makarnanın lezzetini çok daha besleyici olarak sunan, ailenizde her yaştan bireyin keyifle tüketeceği bir makarnadır. 100 gramında 36 gram protein sunar. Her öğününüzü protein açısından zenginleştirmek için kolayca hazırlayabilir ve her yemeğin yanında servis edebilirsiniz. BIG JOY Proteinli Makarna en kaliteli durum buğdayı, whey protein ve bitkisel protein kullanılarak üretilir.        

Kimler kullanabilir?

BIG JOY Proteinli Makarna, beslenme düzenine daha fazla protein eklemek isteyen her yaştan bireyin tüketimi için uygundur. 

Spor yapanlar

Proteine en çok ihtiyaç duyanlar aktif yaşayan ve düzenli olarak spor yapanlardır. Uzmanlar kas kütlenizi artırmak için vücut ağırlığı başına 1.5-2g protein almanızı önerir. Bu da 80 kilogram ağırlığında bir birey için 120-160 gram protein eder. BIG JOY Proteinli Makarna, protein ihtiyacınızı en kolay ve en lezzetli şekilde karşılayabileceğiniz alternatiftir. Her yemeğin yanına kolayca ekleyebileceğiniz BIG JOY Proteinli Makarna, 100 gramında 37 gram protein sunar.  

Beslenmesine dikkat edenler ve düşük kalorili beslenenler

Proteinin tokluk hissini güçlendirdiği ve bir sonraki öğünde yeme ihtiyacını azalttığı tüm uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Yani günlük hayatta protein açısından ne kadar zengin beslenirseniz, gün boyunca dizginlenemeyen açık ve tatlı krizleri ile atıştırma nöbetlerinin o kadar kolay önüne geçer, kilo kontrolü sağlarsınız. Proteinin bir diğer faydası da kas oluşumunu hızlandırmasıdır. Kas hacminiz ne kadar artarsa, metabolizmanız o kadar hızlanır. Daha fazla kalori yakmaya başlarsınız.

40 yaş üzeri

İlerleyen yaşlarda metabolizmanın yavaşlaması ile beraber kas kaybı yaşanır. Uzmanlar 40 yaşından sonra vücudunuzun her 10 yılda yüzde 5 yavaşladığını ve her yıl ortalama ağırlığınızın yüzde 1-2’si kadar kas kaybedildiğini belirtiyor. Bu kas kayıpları eğer telafi edilmezse, ilerleyen yaşlarda halsizlik ve güçsüzlük yaşanmaya başlanır. Ayrıca kas kaybı, kilo vermekte güçlük yaşamaya sebep olur.

Ofis Çalışanları  

Ofis çalışanları, büyük bir iştahla yenilen öğle yemekleri sonrasında bastıran uyku haline karşı gelememektedir. Bu da öğle yemeklerinden sonraki saatlerde konsantrasyon eksikliğine ve iş performansının düşmesine yol açar. Uzmanlar, yemekten sonra yorgunluk ve uyku halini önlemek için protein açısından zengin öğünler tüketmenizi önermektedir. BIG JOY Proteinli Makarna düşük karbonhidrat ve yüksek protein içeriği ile ideal seçenektir.       

Çocuklar

Çocuklarda büyümenin devam etmesi sebebiyle protein gereksinimi fazladır. Proteinin eksik alınması çocuklarda büyümeyi ve zihinsel gelişimi engelleyebilir.Ayrıca yüksek karbonhidrat düşük protein ile beslenen çocuklarda, özellikle öğleden sonraları okul performanslarında düşme görülmektedir. Protein açısından zengin bir öğün sunan BIG JOY Proteinli Makarna, lezzeti ile çocukların, besleyiciliği anne ve babaların gözdesidir.     

BESİN DEĞERLERİ


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Big Joy Proteinli Makarna 420 Gr 3 Adet

  • Views: 470
  • Marka: Big Joy
  • Ürün Kodu: BGJ-017
  • Stok Durumu: 2-3 Gün
  • 44,70TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: big joy, big joy makarna, proteinli makarna, makarna,

Son Kullanma Tarihi : 11/2019Hardline Amino Full Nedir?Hardline Amino Full ultrafiltre edilmiş enzim..
89,00TL
Ürünün Adı :  Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 GrÜrünün Markası :  Whey ProteinS.T.T..
295,00TL
Ürünün Adı: Hardline L-Karnitin Matrix Ürünün Markası: HardlineS.T.T: 11/2019Kullanım Şekl..
109,00TL