Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
3. Hediye Seçiniz
Whey 3 Matrix Aroma Seçiniz
Nox2 Aroma Seçiniz
Whey Zone Aroma Seçiniz
Hardline L-Karnitin Thermo Aroma Seçiniz
Hardline L-Karnitin
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei

Hardline Hakkında

Hardline Nutrition spor gıdaları olarak en çok kullanıma sahip olan markaların başında gelen Tubitak destekli üretim sunan en bilindik Türk markasıdır. Türkiye de ilk ve tek üretim laboruvarı açan Hardline Nutrition üretim aşamasında almış olduğu yüksek önem sayesinde ürünlerin sağlık, kalite ve güven aşamalarına özen göstermesi marka güvenilirliğini arttırmaktadır. Ürünlerin herkesin farklı istekleri doğrultusunda kilo ve hacim almak için farklılık gösterilerek kullanılması son derece mümkündür.

Birçok türde üretim sağlayan firma en çok kullanılan ürünlerden biri ise Hardline Progeiner olarak bilinen kilo almak için kullanılan etkili ve tercih edilen ürünüdür. Çeşitli aromalarda ve kilolarda üretimlerinde farklılık göstermesi ihtiyaçlara göre satış yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Hardline Üretim Yeri

Tübitak ile geliştirilen Yüksek Teknoloji Tesislerinde üretim sağlayan firma kullanıcılarına son derece kaliteli ürün sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Hardline hangi ülkenin ana merkezinde üretildiği ile ilgili sorulara cevap olarak, İstanbul Kavi Gıda üretim merkezinde üretilmektedir. Hardline en çok bilinen ve kullanılan besin gıdası markası olması birçok farklı ürünlerini üretmekte katkı sağlamıştır. Hardline karbonhidrat, protein tozları, kilo alma, yağ yakıcı gibi görevleri olan ürünleri bulunmaktadır.

Hardline Ürün Çeşitliliği

Üretim olarak bir çok çeşiti vardır bazıları Protein tozu, Kilo alma ürünleri, Amino Asitler, L-Karnitin, Güç Takviyeleri vs. kategorilerde üretim sunmaktadır.

Amino Asitler

Hardline amino asit seçenekleri olarak birçok ürünü vardır. Toz ve kapsül seçenekleriyle satılabilmektedir. Örneğin Hardline BCAA Matrix toz ürünlerden biridir.

L-Karnitin

Kilo vermek amaçlı kullanılan ürünler olup Hardline Thermo L-Karnitin sıvı formlu bir ürünüdür.

Güç Takviyesi

Karbonhidrat yoğunluklu ürünleri ile güç ve performansı artışı sağlayan ürünler Hardline Carbopure olarak bilinmektedir.

Hardline En Çok Satan Ürünler

Kullanıcıların en çok memnu kaldığı, yoğun alım yaşandığı Hardline ürünlerinde bazıları şöyledir.

 • Hardline Nutrition Karnitin Thermo
 • Hardline Whey 3 Matrix Protein 2300 gr
 • Hardline Nutrition Progainer Çikolata 3000 Gr
 • Hardline Nutrition Whey 3 Matrix Protein Tozu (çilek, çikolata) 4000 Gr
 • Hardline Nutrition Whey Matrix Protein Tozu 908 Gr

 

Ürünlerini en çok satan ürünler olarak söyleyebiliriz.

Hardline Güvenilir mi?

Gerekli olan sertifikalar ürünlerin denetimi gibi hususlara son derece önem veren firmanın ürünleri herkes tarafında güvenilir ürünlerden oluşmaktadır. 17 yıllık mazilerinde ise kalite çıtalarını her geçen gün bir üst seviyeye taşımaktadırlar.

Hardline Yorumları

Sitemize temin edilen ürünler ile ilgili yorum yapan kişilerin görüşlerini paylaşmış olduğu torum panelinde oldukça olumlu cevaplar verilmektedir. Ürünlerin çok kısa süre içerisinde kullanıcıya ulaşması, ürünün kaliteli olması veya alanların tekrar alıp almayanlara önermeleri tarzında çokça yorum yapımı vardır. Sizlerde almış olduğunuz ürünler hakkında yorum yapabilir hem görüşlerinizi bildirip hem de almak isteyenlere yardım edebilirsiniz.

Hardline Kalite Sertifikaları

Hardline ISO 22000:2005 (gıda güvenliği) ve GMP (iyi üretim uygulamaları) ve HACCP (Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları) benzeri çok önemli ve gerekli olan sertifikalara sahip olan bir markadır.

Hardline Fiyatları

Ürünlerin fiyatları makül olup sayın alabilmektedir. Ürünlerden bazılarını fiyatlarıyla sizlerle paylaşalım

 1. Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr - FİYAT 129 TL
 2. Hardline L-Karnitin 1000 ML - FİYAT 79 TL
 3. Hardline Progainer 3000 Gr - FİYAT 149 TL
 4. Hardline Progainer 5000 Gr - FİYAT 229 TL
 5. Hardline BCAA Fusion 500 Gr - FİYAT 149 TL
 6. Hardline Hipro IsoWhey 908 Gr Plain - FİYAT 219 TL