Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei

Nutrend Hakkında

Ürünlerini aklına gelebilecek birçok yerde bulabileceğiniz (mağazalar, eczaneler vb.) ürünlerin büyük kitlelere hitap etmesi temin etme açasından kolaylık sağlamaktadır. Nutrend ürünleri vücut geliştirme esnasında gerekli ihtiyaçları karşılamak, dayanıklılık kazanmak için kullanmanız gerekli ürünleri bulunmaktadır.

Nutrend Üretim Yeri

Nutrend menşei olarak Çek Cumhuriyeti bilinmekte olup üretimi devam etmektedir.

Nutrend Ürün Çeşitliliği

Ürünlerini üç (3) farklı kategori altında kişilere göre farklı ihtiyaçlar doğrultusunda sunmuştur.

 

  1. Vücut Geliştirme (Bodybuilding) & Fitness : Daha çok fitness ve vücut geliştirenlere yönelik ürünleri bulunmaktadır. Gainer kreatin, amino asit vb. ürünleri de barındır.

  2. Dayanıklılık sporları : Yoğun olarak enerji alımı, iyileştirme odaklı ürünleri sunmaktadır.

  3. Aktif hayat stili : Normal hayatta olan kilo vermek tazında haraketli hayat karşısında l-karnitin tarzında ürünleri bulundurmaktadır.

Nutrend En Çok Satan Ürünler

Nutrend ürünlerinden en çok kullanılanı Whey Core 100 Protein ürünü yer almaktadır. Vücut geliştirmek isteyenlerin kesinlikle kullanabilecekleri sağlıklı, katkı maddesi bulunmayan bir üründür.

Nutrend Güvenilir mi?

Kilo kontrolünü doğru bir şekilde düzeltmek için gerekli olan Nutrend ürünlerini Besin Market güvencesiyle hesaplı, hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Nutrend Yorumları

Ürünler hakkında yapılan yorumlar karşılında ürünlerin kalite konusunda gayet başarılı olduğunun görebiliyoruz. Sizlerde yorum yapmak isterseniz yorum panelinde ürünler hakkında bilgi verebilirsiniz.

Nutrend Kalite Sertifikaları

Kalitesini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışan firma ISO 9001:2000 ve ISO 9001:2008 sertifikalarına sahip olmasın yanında yirmiyi aşkın sponsoru da bulunmaktadır.

Nutrend Fiyatları

  • Nutrend Gold Gain 14 Mega Weight Gainer 3000 Gr FİYAT : 245 TL

  • Nutrend %100 Whey Protein 900 Gr FİYAT : 145 TL

  • Nutrend Whey Isolate 1800 Gr FİYAT : 375 TL

  • Nutrend L-Carnitine Shot 3000mg 20 Ampül FİYAT : 185 TL