Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
3. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

Olimp Hakkında

Hem besin ürünleri hem de ekipmanlar olarak birçok türe üretim sağlayan Olimp her zaman kalitesini koruyarak iyi ürün üretmeyi amaçlayarak yenilikçi olarak ürünler üretmektedir. Kadınlara özel Queen fitin yönelik, daha üst derece sporculara özel olarak Blend içerikli ürünlerde mevcuttur.

Olimp Üretim Yeri

Olimp ürünlerini Türkiye aralıklarla olarak ithal ederek besileri satışa sunmaktadır. Sporcuların oldukça memnun kaldıkları ve tercih ettikleri ürünlerdir. Ürünler ana üretim merkezi Polanya’dır. Kırk (40) faklı ülkede satışı olan dört yüzden (400) fazla ürünü bulunmaktadır.

Olimp Ürün Çeşitliliği

Birçok türde ürünleri bulunmakta olan Olimp protein tozları, kreatin veya vitamin vb. Ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekter.

Olimp En Çok Satan Ürünler

  • Olimp BCAA Xplode 500

  • Olimp Pure Whey Isolate Protein Tozu 2200gr

  • Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül

Olimp Güvenilir mi?

ISO9001:2000 ve HACCP sertifikalarıyla üretimi devam etmekte olup ürünlerde katı maddesi veya GDO benzeri içerikler bulunmamakladır.

Olimp Yorumları

Ürün yorumları olumlu sonuçları alındığına dair geri dönüşlerde bulunulmuştur. Ürünlerin kullanımı hakkında tecrübe edip bilgi vermek için yorum panelini kullanarak paylaşımda bulunabilirisiniz.

Olimp Kalite Sertifikaları

Üstün hammadde kullanımıyla kaliteli ürünler üreten Olimp ISO9001:2000 ve HACCP standartlarına uygun ürün üretimini gerçekleştirmektedir.

Olimp Fiyatları

  • Olimp Whey Protein Complex 2200 Gr FİYAT : 369 TL

  • Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr FİYAT : 429 TL

  • Olimp Gain Bolic 6000 3500 Gr FİYAT : 239 TL

  • Olimp Platinum Ginseng 60 Kapsül FİYAT : 79 TL

Ürün FiltreleFiltrele