Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Beden
Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

Sci-MX Hakkında

Uzman üretim ekinden oluşan Sci-MX markası her zaman üretim aşamalarını dikkatli bir şekilde kontrollerini gerçekleştirmektedir. Ürünler kullanıcılara ulaşana kadar birçok testten geçirilip sunulmaktadır eğer herhangi bir ters durum çıktığı anda uzman ekip tarafından gerekli işlemler yürütülür. Ekipte fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji dallarında gerecekten iyi seviyedeki uzmanlar tarafında Sci-MX ürünleri üretilmektedir.

 

Ürünlerin farklı damak tadına uygun aromalı karışımları ve kaliteli içerikleriyle üretimi devam etmektedir. Sporla az da uğraşan kişilerin kolaylıkla duyabilecekleri kaliteli, sağlıklı pratik bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen ürünlerini üretmeye devam etmektedir.

 

Sci-MX Üretim Yeri

 

Ürünlerin üretim merkezi İngiltere’de bulunmaktadır.

 

Sci-MX Ürün Çeşitliliği

 

Çoğu türde üretim sunan markanın hacim kazanmak, yağsız kas kütlesine sahip olmak veya gelişime katkı sağlamak için ürün çeşitleri bulunmakta birçok ülkede aktif olarak satışını sağlamaktadır.

Sci-MX En Çok Satan Ürünler

 

  • BCAA Intra Hardcore

  • Ultra Whey Protein

  • Muscle Meal Hardcore Gaine,

 

Sci-MX Güvenilir mi?

 

Sci-MX üretim aşamasında aldığı önlemlere ek olarak atlet sporcular arasında Stefan Gatt gibi tanıdık isimler de vardır.

 

Sci-MX Yorumları

 

Kullanan kişileri tarafından yapılan yorumlar karşılığında çok memnun kalındığı anlaşılmaktadır. Sizlerde ürünler hakkında yorumlarını diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Sci-MX Fiyatları

 

  • Sci-Mx Ultra Whey Protein 908 Gr FİYAT : 189 TL

  • Sci-Mx Atlet Lacivert FİYAT : 40 TL

  • Sci-Mx L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul FİYAT : 199 TL

Ürün FiltreleFiltrele