Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

En Çok Satılan ve Tercih Edilen Bcaa Ürünleri


  • # Olimp BCAA Xplode 500 Gr
  • # Multipower BCAA Powder
  • # Hardline BCAA Matrix
  • # Hardline BCAA 120 Kapsül
  • # Nutrend Compress BCAA 500 Gr

BCAA nedir?

BCAA ne işe yarar?Amino asit, protein yapı taşlarından en önemlisidir. Protein sentezlemesi dolayısı ile kas yapı yapımı için amino asitlerin uçtan uca eklenmesi ile çoklu uzun bir zincir oluşturması gerekmektedir.

Toplam olarak 20 tane amino asitten, yani proteinleri olşturan amino asitten 9 adedi esansiyel veya vücut için elzem amino asitlerindendir. İnsan vücudu genellik bu amino asitleri zor sentezlemesi olduğundan, sadece tüketim yolu ile alabilirler. LÖSİN ve İZOSİLİN, VALİDEN oluşan BCAA kas proteinlerinin içinde bulunan amino asitlerinn genellikle %35 ini oluşturur.

BCAA Fiyatları

BCAA fiyatları, servisine, formülüne, markasına ve içeriğine göre değişiklikler göstermektedir. Bizim tavsiyemiz, alacağınız ürünü maddi olarak hesaplayacaksınız, ödediğiniz parayı toplam servis sayısına bölmenizdir. Bu sayede servis maliyeti üzerinden gitmeniz maddi anlamda daha doğru sonuç olacaktır.

Soru her ne kadar bcaa fiyatları olsada, bu konuda asıl önemli olan kendiniz için en iyi, en doğru ürünü bulmaktır. Alışveriş yaptığınız mağazadan da bu konuda destek alabilirsiniz.

Sitemizde BCAA fiyatları 64 TL den başlayıp 189 TL ye kadar uzanmaktadır. Besinmarket Siz değerli sporculara en iyi BCAA ürününü, en iyi fiyatlarla ayağına kadar getirmeyi hedeflemektedir.

BCAA nasıl kullanılır?


BCAA genel olarak, spor sonları kullanılsa da bazen duruma göre kullanımı değişmektedir. Ya da içeriğine göre de kullanımı değişmektedir.

Sitemizde ki ürünlerin hepsinde, spor yapma seviyenize göre tavsiye edilen kullanımlar bulunmaktadır. Tabi ki yine de bir spor hocanız yada danışmanınız varsa Ona danışmanızda Sizin için çözüm olacaktır.
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 39 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardline 4:1:1 BCAA 300 Gr
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Nutrever BCAA Powder 500 Gr