Big Joy BCAA Pro 400 Gr

Ürün Kodu : BGJ-B01       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Big Joy
129.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 122.55 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
-
+
SKT 11.2019
Marka Big Joy
Menşei Türkiye
Şekli Toz
Servis 40

Big Joy BCAA Pro 400 Gr

İçerisinde bulunan yüksek BCAA ve Glutamin içeriği ve Eloktrolit ilaveli formülü ile bedeninizi pozitif açıdan etkiler. Bilimsel olarak kanıtlanmış olduğu BCAA ve glutamin amino asitleri kas toparlanmasına yardımcı olan besinlerdir. Antreman yaptıktan sonra beden yorgunluğunu gidermek ve en kısa zaman içerisinde toparlanmanızı hızlandırmak için kullanılır. Özellikle yoğun bir tempo içerisinde antreman yapanlardan iseniz enerji düşüklüğünü giderir ve gerekli olan minaralleri tamamlamaya yardımcı olur. Ürün besin markette farklı aromalarda seçip alabilirsiniz. Seçenekler arasında yeşil elma, limon ve karpuz seçenekleri mevcuttur.

Big Joy BCAA Pro 400 Gr

Başlangıç Seviyesi : 1 kaşık (6g) Ürünü 250 ml su ile karıştırılıp antrenman öncesinde ,esnasında yada antrenmandan hemen sonra içiniz.
Orta Seviye : 1 kaşık (6g) Ürünü 250 ml su ile karıştırılıp antrenman öncesinde ,esnasında yada antrenmandan hemen sonra içiniz.
İleri Seviye : 1 kaşık (6g) Ürünü 250 ml su ile karıştırılıp antrenman öncesinde ,esnasında yada antrenmandan hemen sonra içiniz.
Servis Değerleri
Enerji 24,0 kcal
Yağ 0,0 g
Karbonhidrat 0,0 g
Protein 6,0 g
Şeker 0,0 g
Tuz 0,0 mg
Doymuş Yağ 0,0 g
Neler İçermez

GDO - Aspartan - Koruyucu Madde - Et Ürünü - Domuz Katkısı - Tatlandırıcı

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER