Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

BSN Hakkında

Glanbia 30 dan fazla ülkede hizmet veren, yapmış olduğu ürünleri süt ve süt ürünlerinden yapan, dünya çevresinde üretim sunmayı başarmıştır. Günlük ihtiyaç olan besinleri alabilmenizi sağlayan BSN firması ürünlerinin kalitesini son derece iyi korumakta olup, spor öncesi ve spor sonrası kullanmak amacıyla kullanıma sunulan ürünleri üretmektedir ayrıca ürünlerden biri olan BSN N.O.-Xplode ürünü ödüllü spor öncesi kullanılan bir takviye ürünü olmuştur.

BSN Üretim Yeri

Ürünlerinin üretim yeri olarak Boca Raton Flori bilinmektedir. İlk önce kurulduğu ve şimdi de üretimini burada yapmaya devam etmektedir.

BSN Ürün Çeşitliliği

Ürün çeşiti olarak fazla seçeneğe sahiptir, spor sırasında gerekli protein veya besin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerinden biri Syntha-6 Isolate Protein ürünü ile gerekli protein ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Markanın diğer yandan amino asit ve yağa yakma gibi formüllü ürünleri bulunmaktadır. Syntha-6 Isolate Protein dünya genelinde bilinen spor önceli kullanımı gerçekleştirilen ürünlerindendir.

BSN En Çok Satan Ürünler

  • BSN Syntha-6 Edge 1870 Gr

  • Syntha-6 Isolate Protein

  • BSN Syntha-6 Limited Edition 2260 Gr

BSN Yorumları

Bsn marka ürünlerde çok memnun kalınan ve tavsiye edilen ürünlerden geri dönüş olarak alınan yorumlarda olumlu sonuçlar çıkardığı anlaşılabiliyor. Sizler de ürün ile ilgili bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

BSN Kalite Sertifikaları

Üst kalite üretim sunan marka HACCP ve ISO sertifikalarına sahiptir. Kaliteli ve güvenli imkanlarıyla BSN firması ürünlerini tamamen kontrol altında üretimine devam etmektedir.

BSN Fiyatları

  • BSN Syntha-6 Edge 1870 Gr FİYAT : 275 TL

  • BSN Syntha-6 Limited Edition 2260 Gr FİYAT : 299 TL

Ürün FiltreleFiltrele