Bütün ürünlerimizde kargo bedeli bizden. İyi alışverişler dileriz...

L-Karnitin

L-Karnitin

L-Karnitin L-Carnitine ) nedir?

L-karnitin bir aminoasittir. Vücutta görevi ise yağın enerjiye dönüşümünü sağlamaktır. Aynı zamanda stresi azaltan bir bileşiktir. L-karnitin içeren yiyecekler ise kırmızı et, balık, kuşkonmaz şeklinde sıralanabilir. Genelde vücudun ürettiği miktar yeterlidir ancak yetmediği durumlarda dışardan takviyesi mümkündür. Sitemizde çeşitli karnitin ürünleri bulunur. Bunları açıklayacak olursak, sıvı formda olanlar bulunur. 

Sıvı formun katı formdan farkı daha hızlı emiliyor olmasıdır. L-karnitin aldığınız zaman spor yaparken önceden tükettiğiniz gıdaların enerjiye dönüşümünün hızlanmasını sağlar. Sitemizden aldığınız ürünlerin ne kadar kullanılması gerektiğini ve miktarı ile ilgili açıklama bulacaksınız. Ürünler oldukça kalitelidir. Çeşitli aromalarda alabilmenizde mümkündür. Ayrıca belirtilen ürünleri de hediye olarak seçme şansı tanınır. Ürünlerin son kullanma tarihleri belirtilmiş olup kullanıcının sağlığı özenle düşünülmüştür. 

Ürünlerimizin fiyatlarını inceleyerek size uygun olanları seçip alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete ekle demeniz yeterlidir. Aynı zamanda karşılaştırma listesi oluşturup ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Sitenin yan tarafında çok satan ürünleri de size sunan bir bölüm vardır. Buradan en çok tercih edilenleri inceleyebilirsiniz.


Göster:
Sırala: