Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
3. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

İzole Protein

İzole protein kas kütlenizin yağ oranını dengelenmesine ve gelişiminde kullanabileceğiniz proteinlerdendir.

Antrenman sonrası kaslarda oluşan yıkımlarını giderilmesini kolaylaştırır. İçerisinde bulunan proteinlerin kas gelişimine yardımcı olmasının yanında izole whey protein büyümeyi de destekler. Sitemizde en iyi izole protein tozu ve çeşitlerine bakarak kendinize en uygun olanını bulabilirsiniz. İzole protein tozu nedir veya kullanım şekilleri için ürünlerin açıklamalarını okumanız daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.Ek olarak izole proteinlerde bulunan yüksek orandaki proteinler sayesinde günlük almanız gereken proteini almanıza yardımcı olmaktadır. 

En İyi İzole Protein Tozu Hangisi

İzole protein üretim amacı olarak, daha az kalori ile daha çok protein alımını sağlamak olduğu için bu alanda güvenilir ürünleri almak çok önemlidir. Sitemizde hiç bir kategoride içeriğine güvenmediğimiz ürünleri satmamaktayız.
En iyi izola protein tozu hangisi sorusuna vereceğimiz en net cevap ise, bir çok kez avrupa da yılın ürünü seçilen Multipower isolate' dir. Peki diğer ürünleri alsak olmaz mu sorularını duyar gibiyiz :). Dediğimiz gibi kalite durumu düşük hiç bir ürünü satmamaktayız, sitemizde ki bütün ürünleri iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aşağıda ölçek/servis başına protein miktarlarını paylaşıyoruz, karar Siz değerli müşterilerimizin.

  1. Multipower isolate 26 gr
  2. Nutrade Premium isolate 26 gr
  3. Olimp Whey isolate 26 gr
  4. Hardline Hipro 22,9 gr
  5. Nutrend Whey isolate 25,7 gr
  6. Superior Iso Pro 14 25,2 gr
Değerlerden de anlaşılacağı gibi ürünler arasında değer olarak büyük farklar yoktur. Tavsiyemiz sürekli aynı ürünü kullanmamanız, ara ara değişikliğe gitmeniz ve güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız.
Protein Tozu

İzole Protein

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 20 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%12
Nutrade Premium Protein Tozu 1000 gr