Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

Kompleks Protein

Ben tek tek protein veya protein tozları ile uğraşamam, aramak istemiyorum veya birçok protein ve besinlerin verdiği etkileri görebileceğim bir protein istiyorum diyorsanız Kompleks Protein ( whey protein complex ) aradığınız proteindir.

Kompleks Protein ( kompleks protein tozu ) bir çok proteinli tozların, proteinlerin ve besinlerin bir araya gelerek oluşturdukları bir protein çeşididir. Yani buna “harmanlanmış protein de” denebilir. Örnek vermek gerekirse içerinde ki besinler whey protein, yumurta protein, süt protein ve soya protein barındırır.

Günlük almamız gereken proteini karşılayabilmemiz için kullanabileceğimiz oldukça iyi bir proteindir birde besin takviyesi istiyorsanız kesin ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kompleks protein fiyat konusunda diğer proteinlere göre daha ucuzdur. 

Peki Kompleks protein nasıl kullanılır veya ne zaman kullanmalı bunun cevabı aşağıda yazılıdır.Ürünlerden çıkan ölçek ile ürünü su veya süt ile karıştırarak kullanılabilir. Her ürün için geçerli olmasa da sabah, antrenman öncesi veya sonrası, gece yatmadan da kullanılır, gün içerisinde de kullanılabilir. Daha fazla kullanım bilgisi için ürünlerin açıklamalarını lütfen okuyunuz.

Protein Tozu

Kompleks Protein

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 22 Ürün