Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

Kreatin önemli bir aminosit olarak, vücut geliştirme, ağırlık çalışmalarında antrenman performansını artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Uzmanlar tarafından üzerinde en çok çalışmalar ve araştırmalar yapılan supplement ürünlerindendir.

Yapılan araştırmalarda kreatin ürünlerinin sağlıklı bireyler üzerinde hiçbir yan etkisi tespit edilememiş, birçok faydasının olduğu görülmüştür. Kreatin vücutta üretilen ve et ürünlerinde bulunan bir maddedir. Kas ve güç kütlesinin artmasını sağlamaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kreatin (Creatine) Nedir?

Üç farklı aminoasit içermektedir. Bu aminoasitler, arjinin, glisin ve metiyonindir ve bunların bileşimi ile ortaya çıkar. Daha çok kırmızı et ve balık gibi yüksek proteinli gıdalarda bulunduğu gibi vücut tarafından da üretilmektedir. Piyasada kapsül ya da toz şeklinde farklı şekillerde bulunmaktadır. creatin fiyat olarak oldukça ucuzdur. Yüksek enerji sağlamakta ve hücrelerin enerji işleyişlerini kolaylaştırmaktadır.

Kreatin Nasıl Kullanılır?

Ağırlık çalışmaları yaparak, kaslarını büyütmek isteyen sporcular tarafından çok fazla kullanılmaktadır. En iyi kreatin ürünleri sayesinde, kaslarınızda dolgunluk, ağırlıkları daha fazla kaldırabileceğiniz gücü kendinizde bulabilirsiniz. Kreatin ürünleri, ortalama bir hafta boyunca, günde dört defa, her defasında 5 gr olacak şekilde kullanılmalıdır. Bu süreyi doldurduktan sonra performans devamlılığını sağlayabilmek için günlük 2 gr kreatin kullanılmaya devam edilmelidir. Satışını yaptığımız ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Ayrıca satın aldığınız ürünlerin kendi sayfakarında da nasıl kullanıldığı bilgisi detaylı olarak anlatılmaktadır.

Kreatin kullanan bireylerin günlük su tüketimlerine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Bol su tüketmek creatine kullanmanın en önemli unsurlarından birisidir.

Kreatin Türleri Nelerdir?

Kreatin, tüm sporcular için önerilen en temel takviye ürünüdür. Bu ürünler, kişinin kullanım şekline göre toz olarak tercih edilebilmektedir. Kullanımı kolay olması için kapsül şeklinde hazırlanmış çeşitleri bulunmaktadır. Günlük kullanımlarda sporcular, hap şeklinde toz şeklinide su ile kullanabiliyor.

Ancak tüm ürünlerde de olduğu gibi toz şeklinde ki ürünlerin emilimi ve kana karışması daha hızlı olduğu için, toz olan ürünleri önermekteyiz.

Kreatin çeşitleri olarak piyasada bulunan türleri şunlardır;

  • Kreatin monohidrat
  • Kreatin Creapure
  • Kreatin HCL

Tüm çeşitler, kas yoğunluğunu ve gücü artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Tümü kan dolaşımı içerisinde emilerek, enerjinin üretilmesini sağlamaktadır. Firmamızdan, istediğinizi ürün çeşitlerini talep edebilirsiniz.

Kreatin Zararlı mı?

Kreatin fazla kullanımda böbrekleri süzme işleminde fazladan yorabilecek bir üründür. Dolayısıyla her üründe olduğu gibi kreatinin de gereğinden fazla kullanılmaması gerekemektedir.

En Çok Tercih Edilen Kreatin Fiyatları

#1Multipower Creatine Creapure 500 Gr155 TL
#2Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr69 TL
#3Nutrade Creatine Hcl 300 Gr99 TL
#4Olimp Creatine Monohydrate Powder 250 Gr75 TL
#5Big Joy CreaBig Creatin 300 Gr68 TL

İstediğiniz marka ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimize %100 orijinal ürün garantisi veriyoruz. Kargo ile gönderdiğimiz ürünler için isterseniz kapıda ödeme yapabilirsiniz. Aynı gün kargoya vererek güvenli bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Kreatin

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 30 Ürün