Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
3. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

L-Karnitin

Özellikle kilo vermek isteyenler birçok yağ yakıcı ilaç kullanmakta ve bunların tüketilmesi de sağlık açısından önemli sorunlar oluşturmaktadır. Diyet uzmanlarının tavsiye ettiği yağ yakan besinler ise istenen sonuçları tam olarak vermemektedir. Spor yaparak zayıflamak isteyenler de, genellikle takviye olarak yağ yakan ürünler tüketmektedir. Bu ürünlerin başında ise, l-karnitin(l-carnitine) gelmektedir. Firma olarak en iyi yağ yakımına yardım edebilen ürünler içerisinde bulunan l-karnitin ürünlerinin orijinalini satmaktayız.

Sporcu gıdaları konusunda sektörde lider olan firmamız, sektördeki en uygun l-carnitin fiyat uygulaması ile de rakipsiz bulunmaktadır. Firma olarak, yağ yakmanın yanında, düzgün bir kas yapısı elde etme konusunda, yağ yakıcı olarak adlandırılan içecekler arasında bulunan en kaliteli l-carnitin ürünlerini kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Firmamız tüm dünyada güvenle ve başarılı olarak yağ yakımına yardımcı olabilecek bu ürünü, orijinal kutusu ve faturası ile kullanıcılarımız, en kısa sürede ulaştırmaktayız.

L-Karnitinin Faydaları Nelerdir?

Firmamızın sitesinde bulunan l-karnitin ürünlerinin başlıca faydaları: Vücudumuzda yağ yakıp enerji üretim görevinde en temel görevli olan mitekondrilere yağ taşınmasını sağlayan bileşendir.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 37 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
ZeroShot L-Carnitine