Levom Mix Scankbar 18’li

Ürün Kodu : levom-mix-scankbar-18       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Levom
90.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 85.50 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
-
+

Levom Mix Scankbar

Toplamada 18 Adet olmak üzere farklı tadlarla Scankbar İçermektedir. 6 Adet Hurma Kaju , 6 Adet Kakao Portakal ve 6  Adet Vişne Tart içerkmektedir.

Levom Hurma Kaju Snackbar (6 Adet)

Tek kutuda 16 adet bulunan paketler haline bulunan Levom Hurma Kaju Snackbar tamamen doğal içerikli şekersiz, glutensiz, beseyici besinler olarak oldukça güzel protein barlarıdır. Yüksek değerler sahip olmasıyla enerji ve canlılık kazanırsınız. Yeni formülüze edilmiş protein barları kesinlikle denemelisiniz birden çok farklı tadlarda Scankbarlar bulunmaktadır. Hurma ve Kajunun mükemmel birleşimi.

Levom Kakao Portakal Snackbar (6 Adet)

Tek kutuda 16 adet bulunan paketler haline bulunan Levom Kakao Portakal Snackbar tamamen doğal içerikli şekersiz, glutensiz, beseyici besinler olarak oldukça güzel protein barlarıdır. Yüksek değerler sahip olmasıyla enerji ve canlılık kazanırsınız. Yeni formülüze edilmiş protein barları kesinlikle denemelisiniz birden çok farklı tadlarda Scankbarlar bulunmaktadır. Kakao ve Portakalın mükemmel birleşimi.

Levom Vişne Tart Snackbar (6 Adet)

Tek kutuda 16 adet bulunan paketler haline bulunan Levom Vişne Tart Snackbar tamamen doğal içerikli şekersiz, glutensiz, beseyici besinler olarak oldukça güzel protein barlarıdır. Yüksek değerler sahip olmasıyla enerji ve canlılık kazanırsınız. Yeni formülüze edilmiş protein barları kesinlikle denemelisiniz birden çok farklı tadlarda Scankbarlar bulunmaktadır. Vişne ve Tartın mükemmel birleşimi. Hafif, lezzetl, sağlıklı yeni protein barlar.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER