Ürün Filtreleme
Aroma Seçiniz
Hediye Seçiniz
2. Hediye Seçiniz
3. Hediye Seçiniz
Ürün Özellikleri
S.K.T.
Gramaj
Servis Sayısı
Menşei
Fiyat Aralığı

Multipower Hakkında

Ürünlerini her zaman son teknolojilerle yapmakta olan Multipower FC Schalke 04 vs. gelişerek en kaliteli ürünler üretmek için kendisini geliştirmektedir. Oldukça fazla bir ürün miktarı olan firmanın beş yüzü (500+) aşkın besin ürünleriyle birçok başarılıya sahip olmuştur. En çok kullanılan ürünlerin başında Multipower %100 Whey Tozu gelmektedir. Ürünlerinde faklı aroma seçenekleri kullanıcılara seçim yapma konusunda daha fazla olanak sağlaması ve isteğe uygun olarak üretim yapması ayrı bir tercih olanağı sunuyor.

Multipower Üretim Yeri

Yüksek mineral ve vitamin takviyeli ürünleriyle duyum sağlamış Multipower Whey ve diğer besin takviyeleri üretim merkezi Almanya’da bulunmaktadır.

Multipower Ürün Çeşitliliği

İki farklı kategori içerisinde ürünlerini sunmaktadır, biri Sportsfood serisi olarak bilinen ağırlıklı olarak kas, dayanıklılık üzerinde üretim sunulur bir diğeri Multipower Pro ürünleri vücut geliştirme alanında geliştirilmektedir.

Multipower En Çok Satan Ürünler

  • Multipower %100 Whey Tozu

  • Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr

  • Multipower %100 Whey isolate Protein 2000 Gr

Multipower Güvenilir mi?

Ürünlerine katkı maddesi kullanılmamasına büyük önem verilmesi konusunda ondukça dikkat etmektedir. Türkiye ithalatçısı tarafından T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın kontrolünde ürünleri denetimli olarak almaktadır. Ürünlerde doping, domuz eti gibi maddelerin olmaması kesinlikle onaylanmıştır.

Multipower Yorumları

Ürünler hakkında alınan geri dönüşler Multipower’ın kalitesini gözler önüne sermektedir. Olumlu yorumlarla ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir sizlerde yorum panelinde paylaşımda bulunabilirsiniz.

Multipower Kalite Sertifikaları

Markanın sahip olduğu Helal Gıda ve DIN ISO 9001: 2000 ve HACCP sertifikaları mevcuttur. Ayrıca spor okulları arasında en iyi olan Köln Spor Akademisi tarafından kontrol aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Multipower Fiyatları

  • Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr FİYAT : 345 TL

  • Multipower %100 Whey isolate Protein 2000 Gr FİYAT : 459 TL

  • Multipower %100 Whey Protein 900 Gr FİYAT : 199 TL

Ürün FiltreleFiltrele