Sci-Mx Pyromx Leancore 90 Kapsül

Ürün Kodu : 54       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Sci-Mx
169.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 160.55 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
Hediye Seçiniz
Gelince Haber Ver
SKT 07.2019
Marka Sci-Mx
Menşei İngiltere
Şekli Kapsül
Servis 30

Sci-Mx Pyromx Leancore 90 Kapsül

Sci-Mx Pyromx Leancore 11 aktif bileşenden oluşan termojenik bir üründür. Guarana, acı portakal kabuğu, yerba mate ve kırmızı biber ekstratlarını içeren PYRO MX™ kompleksine sahiptir. içeriğinde bulunan kromyum, kandaki glikoz seviyesini dengelemeye yardımcı önemli bir mineraldir. Günlük ihtiyacın %100' ünü karşılayan (6 mg) pantotenik asit ise metabolizmanın enerjiyi verimli kullanmasına yardımcı bir vitamindir.

Sci-Mx Pyromx Leancore 90 Kapsül Nasıl Kullanılır?

Başlangıç Seviyesi : 3 kapsül ürünü bol su ile aç karna günde 2 defa tüketiniz. 2 servis arası minimum süre 2 saat olmalıdır. 6 hafta boyunca her gün kullanabilir, 2 hafta ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Uyku saatinden dört saat önce kullanabilirsiniz.
Orta Seviye : 3 kapsül ürünü bol su ile aç karna günde 2 defa tüketiniz. 2 servis arası minimum süre 2 saat olmalıdır. 6 hafta boyunca her gün kullanabilir, 2 hafta ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Uyku saatinden dört saat önce kullanabilirsiniz.
İleri Seviye : 3 kapsül ürünü bol su ile aç karna günde 2 defa tüketiniz. 2 servis arası minimum süre 2 saat olmalıdır. 6 hafta boyunca her gün kullanabilir, 2 hafta ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Uyku saatinden dört saat önce kullanabilirsiniz.
Servis Değeleri
B5 Vitamini 6,0 kcal
Krom 63,0 mcg
Tirozin 200,0 mg
Protein 0,0 g
Şeker 0,0 g
Tuz 0,0 mg
Doymuş Yağ 0,0 g
Neler İçermez

GDO - Aspartan - Koruyucu Madde - Et Ürünü - Domuz Katkısı - Tatlandırıcı

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER